YARDIM SAYFASI

Bu bölümde en sık karşılaşılan sorunların
çözümlerine, sorularınızın cevaplarına
ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Değerli ziyaretçilerimiz tarafından en sık sorulan soruların, detaylı cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızın çözümüne ulaşamazsanız bizimle iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Yurtdışı sohbet odaları aktiftir.

Merhaba Gurbetçi dostlarımız artık Sohbet ağımıza yurtdışı kaynaklı girişleri yapabilirsiniz. Başta Almanya Hollanda Amerika ingiltere ve bir çok ülkeden muhabbet ağımıza hemen bağlanabilir keyifle sohbet edebilirsiniz.

Soru cevap oyunları hakkında

Sohbet odalarımızda soru cevap oyun botları ( Genel kültür ) mevcuttur bu odaların isimleri şu şekildedir #Yarışma #OXM #çarkıfelek #Kelime olarak belirlenmiştir sohbet ağımıza bağlandığınızda Soru cevap oyun kanallarına direkt giriş yaparsınız.

islami sohbet odası hakkında

islami sohbet ve muhabbet odamız #islam kanalıdır bu kanala giriş için sohbet ağımıza bağlantı kurup /join #islam yazarak bağlantı kurabilirsiniz.

Yönetici Rumuzları -IRCop / Admin

Merhaba Ziyaretçi bu başlık Hazinem.net Sohbet ve Muhabbet odaları yöneticilerinin bildirildiği listedir. Bu listede ki Rumuzlar Muhabbet ağında sorumlu kişilerdir. ***Proje Sorumlusu : Kerem - Bahar Major Admin : qRi - Maestro - SizofErsin - ****** IRCop: -EneMahubbiK, Maestro, Raina, TurBo, Loading, GuLce, asdf, Tupac, AsiLNeFeS, Zümrüt, Hadise, Dedicated, Golge, aSeL, SmokiN ***Rumuzları IRC operatörleri olarak sorumluluk taşımaktadır. IRC Chat ağına bağlandığınızda herhangi sorun yaşadığınızda yönetim kurulu rumuzları size yardımcı olmaktan çekinmeyeceklerdir. Rumuzlarla direk irtibata geçmek için /q Rumuz yazabilirsiniz. Hazinem.net Keyifli seviyeli sohbetler diler. Hazinem.net IRCop - Admin Yönetim Ekibi

Yetişkin Sohbet odası +18

Yetişkin sohbet odaları yaş sınırı girişi 18 olarak belirlidir. Yetişkin sohbet odalarına giriş için #cinsellik cins kanalına giriş yapmalısınız. kanal genelinde seviyeli sohbet edebilirsiniz. kurallara uymanızı tavsiye ederiz. Yetişkin sohbet odaları keyifli sohbetler diler.

Taraftar sohbet odası

Taraftar sohbet odaları muhabbet ağımızda aktiftir. Taraftarlar hangi takımı tutuyorsa özgürce o kanalda sohbet edebilirler. Taraftarlar için takım spor odalarına girişler şu şekildedir -> /join #Fenerbahçe | /join #Galatasaray | /join #Beşiktaş *** yazarak hemen takımlarının sohbet odalarına giriş yapabilirler.

Radyo Lila FM Aktiftir

internet üzerinden yayın yapan Lila FM canlı olarak dinlemeye açılmıştır. Lila FM dinlemek için #Radyo bağlantısını tıklamalısınız eğer ki tarayıcınız sizi otomatik olarak Radyo yayınına yönlendirmiyor ise aşağıdaki linkleri tarayıcınıza yapıştırıp giriş yapmanızı öneririm. Link : Radyo Web Sayfası : http://radyo.hazinem.net:8096 Tarayıcınıza kopyala yapıştır yapabilirsiniz veya üst bağlantılarda arayınız.

Webmaster Topluluğu

Hazinem.NET IRC Sunucumuzun #Webmaster kanalı aktif edilmiştir. Kanalda Hazinem Sohbet odaları web sitesi için geliştirme bilgilendirme gibi konuların yanı sıra Webmaster araçları ve komutları da kullanılmaktadır. Webmaster grubumuza üye olabilir bizimle birlikte çalışabilirsiniz. Tüm Webmaster arkadaşlarımızı bekliyoruz. irc.hazinem.net | #webmaster

IRCop - Admin Alımları

IRC Sohbet ağımız için IRCOperatörü ve Admin yetkilisi arayışımız devam etmektedir. Kendine güvenen Hazinem.NET sohbet odası appoletini taşıyabilecek IRC Enleri arasında kariyer yapmak isteyen tüm IRC kullanıcılarına teklifimiz geçerlidir. Sizde konuyla ilgili görüşme ayarlamak isterseniz Irc.Hazinem.net ağına bağlanarak #Operhelp kanalındaki yetkililerle diyaloga geçebilirsiniz. ilginiz için Hazinem.NET teşekkür eder.

Dj olmak isterseniz

Merhaba Lila Fm hattında Dj olmak isteyenler için güzel haberlerimiz var. Kariyerinde Lila Fm hattında DJ olduğunu eklemek isterseniz sizde hemen Dj için aranılan özellikler #Operhelp destek kanalından öğrenebilirsiniz.

Google Play’den İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, Android
işletim sistemine sahip cihazınızdan
eğlenceli ve keyifli sohetin tadını çıkartın!

Apple Store’dan İndir

Mobil uygulamamızı indirerek, IOS işletim
sistemine sahip cihazınızla eğlenceli ve
keyifli sohbetin tadını çıkartın!

chat sitesi

YARDIM

Hazinem Sohbet ağı ve odaları ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlarınız için yardım
bölümünü kullanabilirsiniz.

cet siteleri

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd ile ilgili tüm komutlara
bu bölümden ulaşabilirsiniz.

online chat

SOHBET

Ofs Lovely sizlere Türkiye’deki
en kaliteli sohbet sitesini sunmaktadır. Tam kaliteli Hemen Sohbet odaları

sohbet